Телевізор TCL 65P638 65 "
Відео 1Фото 12 |
Купити TCL 65P638 65 "
Усі ціни 10 →Telewizor TCL 65P638 | 2 221 zł |
Telewizor LED TCL 65P638 65 cali 4K UHD | 2 219 zł |
TCL 65P638 TV-LCD-TCL-0220 | 2 399 zł |
Telewizor TCL 65P638 65" LED Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1 | 2 599 zł |
Telewizor TCL 65P638 65" LED Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1 | 2 599 zł |
Доступний та функціональний Smart TV
Телевізор TCL 65P638 є одним з найдоступніших варіантів на ринку 65-дюймових моделей на базі Google TV. З'єднання з інтернетом можливе як через Wi-Fi 5, так і по дроту, що дозволяє користувачам насолоджуватися широким спектром медіаконтенту, включаючи популярні стрімінгові сервіси, такі як Netflix, Disney+ та Amazon Prime Video.
Інтерфейс Google TV працює швидко та інтуїтивно зрозумілий. Додаткові функції включають технологію Chromecast для зручної трансляції контенту з мобільних пристроїв, а також підтримку голосових помічників Amazon Alexa та Google Assistant.
Якісне зображення
Телевізор оснащений Direct LED підсвічуванням, яке забезпечує яскраве та контрастне зображення. Різні технології, включаючи Dynamic Color Enhancement, покращують якість передачі кольору. Незважаючи на стандартну частоту оновлення 60 Гц, покращений індекс динамічних сцен (до 2400 к/с) покликаний зробити відеоряд більш плавним. Підтримка форматів HDR, таких як HDR10 та Dolby Vision, додатково покращує візуальне сприйняття, хоча яскравість може бути недостатньою для повного ефекту HDR.
Особливості для ігор та мультимедіа
Три порти HDMI 2.1 забезпечують високу пропускну здатність та підтримку сучасних технологій. eARC покращує якість звуку, а 20-ватні стереодинаміки з Dolby Atmos забезпечують вражаюче аудіо. Технологія ALLM автоматично перемикає телевізор на ігровий режим, мінімізуючи затримки введення, що особливо важливо для геймерів.
TCL 65P638 є відмінним вибором для тих, хто шукає функціональний і доступний телевізор на Google TV для домашньої розваги та ігор.
Модификації TCL 65P638
Ціни на TCL 65P638 |
---|---|---|---|---|
TCL 43P638 43 " | від 1 239 zł | 13 пропозицій | ||
TCL 50P638 50 " | від 1 485 zł | 14 пропозицій | ||
TCL 55P638 55 " | від 1 689 zł | 15 пропозицій | ||
TCL 65P638 65 " | від 2 219 zł | 11 пропозицій |