Карта пам'яті SanDisk SD Class 4 64 ГБ
SanDisk SDXC Class 4 64Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk SD Class 4 64 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk SDSDB-064G-B35 64 GB SDXC Class 4 Memory Card - Blue Label May Cha | 38 zł |
SanDisk SDXC 64GB | 70 zł |
Karta SanDisk SDXC 64 GB Class 4 (SDSDB-064G-B35) | 65 zł |
Karta pamięci SanDisk SDSDB-064G-B35 (64GB; Class 4) | 48 zł |
SanDisk SDXC 64GB | 70 zł |
SANDISK SDXC 64 GB | 40 zł |
Відеоогляди
Модификації SanDisk SD Class 4
Ціни на SanDisk SD Class 4 |
---|---|---|---|---|
SanDisk SD Class 4 32 ГБ | від 31 zł | 6 пропозицій | ||
SanDisk SD Class 4 64 ГБ | від 38 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →