Карта пам'яті Samsung Pro Plus microSDXC 2021 512 ГБ
Фото 5 |
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 512Gb |
|
Надійна та невибаглива карта пам'яті для творців контенту. Модель з лінійки Pro Plus 2021 забезпечує високі швидкості обміну даними - до 120 МБ/с в режимі запису інформації і до 160 МБ/с при читанні файлів. Також картці присвоєно високий ранг A2 в частині класу для мобільних додатків, тому вона з успіхом послужить якісним бекапом для вічно забитого сховища смартфона. Накопичувач відноситься до 10-го швидкісного класу і позначений класом відеозйомки V30 - при записі відеороликів на флешку швидкість гарантовано не просідає нижче 30 МБ/с.
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 512Gb відмінно пригодиться для зйомки відео з роздільною здатністю кадру 4К. Крім цього, відзначається шестиступінчастий захист microSD-накопичувача: від впливу води, низьких і високих температур, рентгенівських променів, зносу, падінь, магнітного випромінювання. Поставляється модель разом з адаптером на повноформатний SD-розмір, а наявність у комплектації картридера варто уточнювати окремо. Ще один сильний аргумент на користь картки пам'яті – надання на продукт обмеженої 10-річної гарантії безпосередньо від виробника.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Pro Plus microSDXC 2021 512 ГБ
Усі ціни 10 →Samsung 512GB PRO Plus MicroSDXC 120MB/s Adapter MB-MD512KAEU | 298 zł |
Samsung PRO Plus 512 GB MicroSDXC UHS-I Klasa 10 MB-MD512KA/EU | 345 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Pro Plus MicroSD 512GB + Adapter MB-MD512KA EU | 280 zł |
Karta Samsung PRO Plus 2021 MicroSDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (MB- | 369 zł |
Karta pamięci Samsung PRO Plus MB-MD512KA microSDXC 512 GB | 249 zł |
Модификації Samsung Pro Plus microSDXC 2021
Ціни на Samsung Pro Plus microSDXC 2021 |
---|---|---|---|---|
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 128 ГБ | від 69 zł | 19 пропозицій | ||
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 256 ГБ | від 142 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 512 ГБ | від 249 zł | 11 пропозицій |