ДБЖ PowerWalker VFI 2000 RT HID 2000 ВА (10120122)
Фото 3 |
PowerWalker VFI 2000 RT HID 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFI 2000 RT HID 2000 ВА
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Power Walker VFI 2000 RT HID UPS-POW-029 | 2 499 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VFI 2000 RT HID | 2 661 zł |
Bluewalker Vfi 2000 Rt Hid Ups Czarny One Size / EU Plug 10120122 | 2 403 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER, 2000 VA, 1800 W | 2 821 zł |
Zasilacz UPS POWER WALKER VFI 2000 RT HID (2000VA) | 2 918 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації PowerWalker VFI 2000 RT HID
Ціни на PowerWalker VFI 2000 RT HID |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 RT HID 1000 ВА | від 2 027 zł | 11 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 1500 RT HID 1500 ВА | від 2 190 zł | 6 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 2000 RT HID 2000 ВА | від 2 403 zł | 15 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 3000 RT HID 3000 ВА | від 2 963 zł | 20 пропозицій |