Смартфон Motorola Edge 30 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 15Фото 20 |
Motorola Edge 30 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
256 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 12 ГБ
2022 рікEdge (топ)гарний звук144 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкастереочистий AndroidUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6E
Екран:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 393 ppi, 144 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 1
Камера:3 модулі, 50 МП, + 50 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:194 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Motorola Edge (топ)Порівняти в таблиці →
від 1 399 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4400 мАгод, 171 г, ультратонкий
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 899 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 165 Гц, Dolby Vision, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод
від 799 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 2 185 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 199 г
від 2 999 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 2 088 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 2 999 zł
5G, 6.7 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 10.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 765 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 188 г
від 851 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 899 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4020 мАгод, 155 г, ультратонкий
від 1 044 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4020 мАгод, 155 г, ультратонкий
від 1 799 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Гц, Android 11.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 1 444 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
від 1 666 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 720, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 1 792 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
від 1 666 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 720, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 3 300 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Гц, Android 11.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 2 080 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
Відеоогляди
NAJTAŃSZY telefon ze Snapdragonem 8 1.gen? Świetna Motorola Edge 30 Pro | Recenzja 2022
3 квітня 20222 953 перегляда
SAMSUNG Galaxy S22+ vs MOTOROLA EDGE 30 Pro SPEED TEST Exynos 2200 vs Snapdrago 8 Gen 1
23 червня 2022634 перегляда
Motorola Edge 30 PRO - recenzja
21 січня 2023534 перегляда
NIESAMOWICIE WYDAJNY SMARTPHONE MOTOROLA EDGE 30 PRO Snapdragon 8 gen. 1 12 GB RAM
16 липня 2022334 перегляда
MOTOROLA EDGE 30 Pro Jakość Zdjęć
21 травня 2022467 переглядів
MOTOROLA EDGE 30 Pro vs realme GT NEO 3T SPEED TEST Snapdragon 8 Gen 1 vs Snapdragon 870
5 серпня 20221 410 переглядів
MOTOROLA Edge 30 Pro Unboxing ( New Launch Phone in 45,000 Rs /50,000 ) | TechPro Beast
7 березня 2022166 переглядів
Motorola Frontier 22 vs Motorala Edge 30 vs Motorola Edge 30 Pro
19 квітня 2022179 переглядів
Moto Edge 30 Pro Unboxing and review #moto #motoedge30pro #motorola #techwings #tech
25 березня 2022356 переглядів
MOTOROLA Edge 30 Pro All Box Accessories
27 квітня 2022445 переглядів
iQOO 9T vs Oneplus 10T vs Motorola Edge 30 Pro || Specs || Price || Comparison
8 серпня 2022592 перегляда
Motorola Edge 30 pro full review
11 грудня 2022156 переглядів
Motorola Edge 30 Pro vs OnePlus 7 Pro | SPEED TEST
18 червня 20221 672 перегляда
Motorola Edge 30 Unboxing - The slim sibling to the Edge 30 Pro
29 червня 2022210 переглядів
OPPO Reno 6 Pro 5G Vs Motorola Edge 30 Pro 5G - Full Comparison [Full Specifications]
16 березня 2022469 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Motorola Edge 30 Pro
Ціни на Motorola Edge 30 Pro |
---|---|---|---|---|
Motorola Edge 30 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 2 080 zł | 1 пропозиція | ||
Motorola Edge 30 Pro 256 ГБ / 12 ГБ | від 2 088 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 088 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 2 099 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 1 889 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 193 г
від 2 082 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.78 ", 513 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4510 мАгод, 199 г
від 1 463 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г