Персональний комп'ютер Lenovo ThinkCentre neo 50s 11T0003DPB
Відео 6Фото 6 | від 3 173 до 3 468 zł Порівняти ціни 4 →Проц:Core i7, 12700, 1.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Lenovo ThinkCentre neo 50s 3
Характеристики
Lenovo ThinkCentre neo 50s 11T0003DPB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre neo 50s 11T0003DPB
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo ThinkCentre neo 50s 11T0003DPB i7-12700 8GB RAM 512GB Dysk SSD Win1 | 3 349 zł |
Komputer Lenovo ThinkCentre neo 50s, Core i7-12700, 8 GB, Intel UHD Graphi | 3 173 zł |
Lenovo ThinkCentre neo 50s 11T0003DPB i7-12700 8GB RAM 512GB Dysk SSD Win1 | 3 349 zł |
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s SFF 11T0003DPB i7-12700 / 8GB / 512GB | 3 468 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо