Процесор Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 OEM (CM8070104291009)
Відео 10Фото 2 |
Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i3 Comet Lake
Ціни на Intel Core i3 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100 BOX | від 409 zł | 24 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100 OEM | від 447 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX | від 288 zł | 22 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F OEM | від 264 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10300 BOX | від 352 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 BOX | від 827 zł | 8 пропозицій | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 OEM | від 827 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →