Процесор Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700 BOX (BX80684I78700)
Відео 8Фото 2 |
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Coffee Lake
Ціни на Intel Core i7 Coffee Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8086K BOX | від 1 588 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700 BOX | від 736 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700K BOX | від 1 796 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →