Смартфон Infinix Note 12 2023 128 ГБ
Відео 3Фото 23 |
Infinix Note 12 2023 128 ГБ
Екран:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 393 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:3 модулі, 50 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:195 г
Функція розширення ОЗП до 13 ГБ. 10-шарове графітове охолодження.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Infinix Note 12 2023 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon INFINIX Note 12 2023 8/128GB 6.7" Niebieski X676C | 800 zł |
Smartfon Infinix Note 12 2023 8/128GB Biały (I/X676C/8-128/GREY) | 583 zł |
Infinix NOTE 12 2023 8/128GB Tuscany Blue INF-SM-000037 | 799 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →