Корм для собак Hills PD i/d Digestive Care Low Fat 1.5 кг
Відео 1Фото 4 |
Закрити
Шапка
Hills PD i/d Digestive Care Low Fat 1.5 kg 1.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD i/d Digestive Care Low Fat 1.5 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HILLS DIET Canine i/d Sensitive 15 kg 3607U | 88 zł |
Sucha karma dla psów Hills PD Digestive Care niskokaloryczna i/d 1.5 kg (0Hill's Canine Low Fat to pełnoporcjowa sucha karma dla dorosłych psów cierpiących na choroby układu trawiennego: zapalenie żołądka, zapalenie jelit, przewlekłe zapalenie jelita grubego. Receptura o niskiej zawartości tłuszczu pomaga łagodzić zaburzenia wchłaniania. Skutecznie obniża poziom trójglicerydów na czczo, których wysoki poziom może być czy... щеnnikiem ryzyka zapalenia trzustki. Jest bogaty w prebiotyczną błonnik, który wspiera wzrost pożytecznych bakterii. Zalety: bogaty w prebiotyczny błonnik, który wspomaga rozwój pożytecznych bakterii, zawiera imbir, który uspokaja i stabilizuje funkcję układu trawiennego, zalecany do rekonwalescencj Rozetka.plПоскаржитись | 65 zł |
Hill's Prescription Diet i/d Low Fat Digestive Care, kurczak - 1,5 kgKarma dietetyczna Hill's Prescription Diet i/d Low Fat Digestive Care przeznaczona jest dla psów, które cierpią z powodu problemów żołądkowo-jelit Zooplus.plПоскаржитись | 69 zł |
Hill's HILL'S Prescription Diet Low Fat i/d Canine - sucha niskotłuszczowaBEZ CUKRU: Brak danychBEZ LAKTOZY: Brak danychBezgluten Akces-markt.plПоскаржитись | 72 zł |
Серія Hills Prescription Diet
від 75 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: курка 22%, свинина, борошно, крохмаль, лосось, жир, яйце, суперпреміум
від 126 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, бобові, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 137 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 146 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: злаки, курка, олії, жири, мінерали, молоко, суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, тваринні та рослинні похідні, олії, жири, фрукти, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо (курка) та субпродукти, злаки, протеїнів, овочі, суперпреміум
від 270 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 298 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: курка 22%, свинина, борошно, крохмаль, лосось, жир, яйце, суперпреміум
від 275 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 318 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 188 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти, зернові, яйця, рис, олії, жири, клас: суперпреміум
від 150 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: білки, злаки, олії, жири, яйця, м'ясо, насіння, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: рис, злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Відеоогляди
Модификації Hills PD i/d Digestive Care Low Fat
Ціни на Hills PD i/d Digestive Care Low Fat |
---|---|---|---|---|
Hills PD i/d Digestive Care Low Fat 1.5 кг | від 65 zł | 4 пропозиції | ||
Hills PD i/d Digestive Care Low Fat 12 кг | від 289 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: пивний рис 30%, яйця 18%, похідні, олії, жири, м'ясо, фрукти, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 146 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик