Всесезонна шина Goodyear Cargo Vector 285/65 R16C 128N
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Cargo Vector 285/65 R16C 128N |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Cargo Vector 285/65 R16C 128N
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Goodyear 285/65R16C CARGO VECTOR 128 N M+S - opony dostawcze 579768 | 1 535 zł |
Goodyear Cargo Vector (285/65 R16 128N) 579768 | 905 zł |
Goodyear Cargo Vector ( 285/65 R16C 128N 10PR podwójnie oznaczone 118R, EV | 905 zł |
Відеоогляди
Рекомендуємо