Літня шина Goodyear Duragrip 165/60 R15 81T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Duragrip 165/60 R15 81T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Duragrip 165/60 R15 81T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear DuraGrip (165/60 R15 81T) 529521 | 439 zł |
Goodyear DuraGrip ( 165/60 R15 81T XL ) | 479 zł |
Opona Goodyear 165/60R15 DURAGRIP XL 81T - opony letnie 529521 | 416 zł |
Goodyear DuraGrip ( 165/60 R15 81T XL ) 529521 | 489 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →