Всесезонна шина Goodyear Vector 4Seasons Cargo 205/65 R16C 107T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Vector 4Seasons Cargo 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Vector 4Seasons Cargo 205/65 R16C 107T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear Vector 4Seasons Cargo (205/65 R16 107/105T) 571861 | 569 zł |
Goodyear Vector 4Seasons Cargo ( 205/65 R16C 107/105T 8PR EVR ) | 639 zł |
Opona Goodyear 205/65R16C Vector 4Seasons Cargo 107T - opony dostawcze 571 | 693 zł |
Goodyear Vector 4Seasons Cargo ( 205/65 R16C 107/105T 8PR EVR ) 571861 | 639 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear Vector 4Seasons Cargo 205/65 R16C 107T
Ціни на Goodyear Vector 4Seasons Cargo 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Goodyear Vector 4Seasons Cargo 205/65 R16C 107T | від 569 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →