Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R17 98W
Відео 16Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R17 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R17 98W
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear EfficientGrip Performance 2 (215/55 R17 98W) 581510 | 716 zł |
Opona Goodyear 215/55R17 EFFIGRIP PERF 2 98W XL - opony letnie 542473 | 629 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance 2 ( 215/55 R17 98W XL EVR ) | 669 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance 2 ( 215/55 R17 98W XL EVR ) 581510 | 716 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance 2 (215/55 R17 98W) 542473 | 579 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R17 98W
Ціни на Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R17 94W | від 619 zł | 12 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R17 94W Seal | від 791 zł | 2 пропозиції | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R17 98W | від 579 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →