Зимова шина Goodyear Ultra Grip Performance Plus 225/50 R17 94H
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 225/50 R17 94H ТОП-3ТОП-5 225/50 R17 94 H 225/50 R17 98 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip Performance Plus 225/50 R17 94H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear UltraGrip Performance + (225/50 R17 94H) 574313 | 725 zł |
Goodyear UltraGrip Performance + ( 225/50 R17 94H EVR ) 574313 | 726 zł |
Goodyear UltraGrip Performance + ( 225/50 R17 94H EVR ) | 735 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear Ultra Grip Performance Plus 225/50 R17 94H
Ціни на Goodyear Ultra Grip Performance Plus 225/50 R17 94H |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 225/50 R17 94H | від 725 zł | 3 пропозиції | ||
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 225/50 R17 98H | від 784 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →