Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/45 R18 100Y
Відео 5Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/45 R18 100Y 245/45 R18 100 Y 245/45 R18 100 Y BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/45 R18 100Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Goodyear 245/45R18 EAGLE F1 ASYMMETRIC 5 XL FP 100Y - opony letnie 5 | 668 zł |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 (245/45 R18 100Y) 549719 | 778 zł |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 ( 245/45 R18 100Y XL EVR ) 549719 | 805 zł |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 ( 245/45 R18 100Y XL EVR ) | 815 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/45 R18 100Y
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/45 R18 100Y |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/45 R18 100Y | від 668 zł | 4 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/45 R18 100Y BMW/Mini | від 619 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →