Літня шина Goodyear EfficientGrip 205/50 R17 93V
Відео 25Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip 205/50 R17 93V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip 205/50 R17 93V
Ціни на Goodyear EfficientGrip 205/50 R17 93V |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip 205/50 R17 89V | від 762 zł | 3 пропозиції | ||
Goodyear EfficientGrip 205/50 R17 89W Run Flat | від 649 zł | 3 пропозиції | ||
Goodyear EfficientGrip 205/50 R17 89W Run Flat BMW/Mini | від 919 zł | 3 пропозиції | ||
Goodyear EfficientGrip 205/50 R17 89Y Run Flat BMW/Mini | від 629 zł | 3 пропозиції | ||
Goodyear EfficientGrip 205/50 R17 93V | від 609 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →