Фотоапарат Fujifilm X-S10 kit 18-55
Відео 36Фото 8 |
Беззеркальная камера зі змінною оптикою, яка пропонується в амплуа меншою і трохи спрощеною версією флагманського фотоапарати Fuji X-T4. У «старшого брата» модель запозичила сенсор зображення на 26 МП з масивом пікселів X-Trans, а також просунуту систему стабілізації IBIS (приблизно на третину менше, ніж у X-T4). Матричний стаб впевнено відпрацьовує 5.5-6 стопів витримки або експозиції.
Вперше серед родичів по лінійці X камера обзавелася механізмом амортизації затвора. Він виконаний у вигляді механічного демпфера, який захищає від незначних вібрацій, що виходять від блоку затвора. Як результат, Fuji X-S10 kit 18-55 видає більш чіткі знімки у високій роздільній здатності. Роботою бездзеркалки заправляє продуктивний процесор обробки зображень X-Processor 4. У режимі серійної фотозйомки з механічним затвором камера розвиває скорострільність 8 к/с, з електронним затвором — 20 к/с, а з кропом зображення 1.25 х — 30 к/с.
У моделі реалізована функція стежачого автофокусу Tracking AF, є автофокусування по особам і очам. По частині відеозйомки камера записує на карту пам'яті 8-бітне відео в роздільній здатності 4K при 30 к/с з субдискретизацією 4:2:0. Через порт HDMI можна вивести 10-бітний відеосигнал 4:2:2. Замість фірмових дисків для установки параметрів витримки і компенсації експозиції на борту моделі застосовується традиційний диск вибору режимів. Візуватися пропонується по 3-дюймовому сенсорному екрану або через віконце OLED-видошукач. «З коробки» до бездзеркальці додається китовий об'єктив 18-55 мм
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Купити Fujifilm X-S10 kit 18-55
FujiFilm X-S10 + ob. XF 18-55mm f/2.8-4.0 czarny - Zapytaj o ofertę (w mag | 6 299 zł |
Bezlusterkowiec Fujifilm X-S10 + Fujinon XF 18-55mm f/2.8-4 R LM OIS - ! - | 6 298 zł |
Aparat FujiFilm X-S10 + 18-55 mm f/2.8-4 R LM OIS | 6 199 zł |
Aparat Fujifilm X-S10 + XF 18-55 | 6 390 zł |
Fujifilm X-S10 + ob. XF 18-55mm f/2.8-4.0 OIS R « karta prezentowa o warto | 6 199 zł |
Модификації Fujifilm X-S10
Ціни на Fujifilm X-S10 |
---|---|---|---|---|
Fujifilm X-S10 kit 15-45 | від 4 199 zł | 5 пропозицій | ||
Fujifilm X-S10 kit 16-80 | від 6 499 zł | 8 пропозицій | ||
Fujifilm X-S10 kit 18-55 | від 6 199 zł | 5 пропозицій | ||
Fujifilm X-S10 body | від 4 387 zł | 4 пропозиції |