Aparat fotograficzny Fujifilm X-S10 kit 18-55
Wideo 36Zdjęcia 8 |
Bezlusterkowy aparat z wymienną optyką pozycjonowany jako mniejsza i nieco uproszczona wersja flagowego aparatu Fuji X-T4. Od „starszego brata” model pożyczył 26-megapikselowy przetwornik obrazu z matrycą pikseli X-Trans, a także zaawansowany system stabilizacji IBIS (o jedną trzecią mniejszy niż X-T4). Matrycowy stabilizator z pewnością spełnia 5,5-6 stopni czasu otwarcia migawki lub ekspozycji.
Po raz pierwszy wśród urządzeń z linii X, aparat zyskał mechanizm tłumienia migawki. Zaprojektowany jako amortyzator mechaniczny, który chroni przed niewielkimi wibracjami z bloku zaworowego. W rezultacie Fuji X-S10 kit 18-55 zapewnia ostrzejsze obrazy o wysokiej rozdzielczości. Bezlusterkowiec jest zasilany przez potężny procesor obrazu X-Processor 4. W trybie zdjęć seryjnych z mechaniczną migawką aparat rozwija szybkostrzelność 8 kl./s, z elektroniczną migawką - 20 kl./s, z przycięciem obrazu 1,25x - 30 kl./s.
Model realizuje funkcję Tracking AF, jest autofokus dla twarzy i oczu. Jeśli chodzi o nagrywanie wideo, aparat rejestruje 8-bitowe wideo w rozdzielczości 4K przy 30 kl./s z próbkowaniem 4:2:0 na kartę pamięci. Port HDMI może wysyłać 10-bitowy sygnał wideo 4:2:2. Zamiast zastrzeżonych pokręteł do ustawiania czasu otwarcia migawki i kompensacji ekspozycji model wykorzystuje tradycyjne pokrętło trybu. Proponuje się podgląd na 3-calowym ekranie dotykowym lub przez okienko wizjera OLED. Po wyjęciu z pudełka bezlusterkowiec jest wyposażony w obiektyw kitowy 18-55 mm.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujifilm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujifilm.
Kup Fujifilm X-S10 kit 18-55
Wszystkie ceny 7 →Aparat FUJIFILM X-S10 Czarny + Obiektyw XF 18-55mm Kit | 7 000 zł |
Aparat FUJIFILM X-S10 Czarny + Obiektyw XF 18-55mm Kit | 7 000 zł |
FujiFilm X-S10 + ob. XF 18-55mm f/2.8-4.0 czarny - Zapytaj o ofertę (w mag | 6 299 zł |
Bezlusterkowiec Fujifilm X-S10 + Fujinon XF 18-55mm f/2.8-4 R LM OIS - ! - | 6 298 zł |
Aparat FujiFilm X-S10 + 18-55 mm f/2.8-4 R LM OIS | 6 199 zł |
Aparat Fujifilm X-S10 + XF 18-55 | 6 390 zł |
Fujifilm X-S10 + ob. XF 18-55mm f/2.8-4.0 OIS R « karta prezentowa o warto | 6 199 zł |
Modyfikacje Fujifilm X-S10
Ceny na Fujifilm X-S10 |
---|---|---|---|---|
Fujifilm X-S10 kit 15-45 | od 4 199 zł | 5 oferty | ||
Fujifilm X-S10 kit 16-80 | od 6 499 zł | 8 oferty | ||
Fujifilm X-S10 kit 18-55 | od 6 199 zł | 7 oferty | ||
Fujifilm X-S10 body | od 4 387 zł | 7 oferty |