Фотоапарат Fujifilm X-S10 kit 15-45
Відео 36Фото 8 |
Передова бездзеркалка з кропнутою матрицею формату APS-C, роздільна здатність якої становить 26 МП. Датчик зображення камери грунтується на масиві пікселів X-Trans і працює пліч-о-пліч з продуктивним процесором X-Processor 4. У справі ця комбінація забезпечує впевнену роботу фотоапарата на високих ISO (аж до верхньої планки в 51200 одиниць) і скорострільність в режимі серійної фотозйомки в темпі до 20 к/с (з використанням електронного затвора).
Вишенька на торті 5-осьова матрична система стабілізації IBIS, яка відпрацьовує до 6 ступенів витримки та експозиції. Нововведення в конструкції Fuji X-S10-впровадження механізму амортизації затвора, що дозволяє отримувати більш чіткі кадри у високій роздільній здатності. Відеозйомка дається бездзеркальці в максимальному дозволі 4К при 30 к/с. Через порт HDMI на борту моделі оператор має право вивести на зовнішній рекордер 10-бітний відеосигнал 4:2:2.
Для візування в процесі зйомки в камері використовується OLED-видошукач або ж 3-дюймовий екран на поворотному шарнірі з підтримкою сенсорного управління. Варто відзначити, що фотоапарат не придбав в розпорядження розсипи коліс для окремого управління ISO, експокорекцією і т.п., як це повелося у камер Fuji. Модель обладнали традиційним диском вибору режимів зйомки. На одному заряді акумулятора бездзеркалка здатна відзняти близько 325 кадрів. Укупі з нею поставляється універсальний зум-об'єктив з набором фокусних відстаней 15-45 мм.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Купити Fujifilm X-S10 kit 15-45
Aparat FUJIFILM X-S10 Czarny + Obiektyw XC 15-45mm Kit | 4 699 zł |
FujiFilm X-S10 + ob. XC 15-45 mm f/3.5-5.6 OIS PZ czarny - Dostawa GRATIS! | 4 699 zł |
Aparat FUJIFILM X-S10 Czarny + Obiektyw XC 15-45mm Kit X-S11 | 4 699 zł |
Fujifilm X-S10 + ob. 15-45mm f/3.5-5.6 « karta prezentowa na CEWE Fotoksią | 4 199 zł |
Модификації Fujifilm X-S10
Ціни на Fujifilm X-S10 |
---|---|---|---|---|
Fujifilm X-S10 kit 15-45 | від 4 199 zł | 5 пропозицій | ||
Fujifilm X-S10 kit 16-80 | від 6 499 zł | 8 пропозицій | ||
Fujifilm X-S10 kit 18-55 | від 6 199 zł | 7 пропозицій | ||
Fujifilm X-S10 body | від 4 399 zł | 4 пропозиції |