Корпус Fractal Design Meshify 2 Clear TG FD-C-MES2A-05 білий
Фото 9 |
Просунутий комп'ютерний корпус верхнього цінового сегмента. Модель отримала неймовірно зручну модульну конструкцію, яка легко розбирається і збирається без традиційних гвинтових кріплень. Габарити платформи відповідають форм-фактору Midi Tower. На піддоні передбачені кріплення для материнської плати будь-якого з наступних форматів: ATX, Micro-ATX або Mini-ITX. Головним чином цей корпус розрахований на складання потужної комп'ютерної системи.
Щоб ефективно справлятися з відведенням тепла від гарячих комплектуючих, корпус отримав три встановлених вентилятора Dynamic X2 GP-14 (два спереду і один ззаду). Це фірмові кулери, які відрізняються високою надійністю, хорошою продуктивністю і скромним рівнем шуму. Комп'ютерний корпус Fractal Design Meshify 2 Clear TG FD-C-MES2A-05 отримав ефектну передню панель з фактурною поверхнею.
Вся передня поверхня виготовлена з металевої сітки, що дозволяє системі повітряного охолодження безперешкодно отримувати свіже повітря. Панель управління оснащена високошвидкісним інтерфейсом USB Type C. додатково є і пара традиційних портів USB 3.0. Корпус не обмежений рамками застарілих стандартів. Платформа дозволить експериментувати з різними збірками. Це відмінний корпус для створення професійної комп'ютерної системи.
Купити Fractal Design Meshify 2 Clear TG FD-C-MES2A-05 білий
Fractal Design Meshify 2 - White TG Clear Tint - Obudowa komputerowa - Mid | 916 zł |
Fractal Design Meshify 2 TG Clear Tint White OB-FRD-0042 | 858 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Obudowa Meshify 2 TG Clear Tint White - PACZKOMAT, P | 785 zł |
Fractal Design Meshify 2 Clear Tempered Glass White | 908 zł |