Моноблок Dell Optiplex 7410 N008O7410AIOPEMEA_VP
Фото 4 | від 5 399 до 6 484 zł Порівняти ціни 13 →Проц:Core i5, 13500T, 1.2 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell Optiplex 7410 9
Характеристики
Dell Optiplex 7410 N008O7410AIOPEMEA_VP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Optiplex 7410 N008O7410AIOPEMEA_VP
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell Komputer Optiplex 24 AIO Plus/Core i5-13500/16GB/512GB SSD/23.8 FHD T | 5 685 zł |
DELL Optiplex 24 AIO Plus Intel Core i5/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphics/ | 5 885 zł |
Komputer All-in-One DELL OptiPlex 7410 Plus (23.8"/I5-13500/UHD 730/16GB/S | 6 484 zł |
Dell OptiPlex 7410 Plus N008O7410AIOPEMEAVP i5-13500 23,8" 16GB RAM 512GB | 5 399 zł |
Dell Komputer Optiplex 24 AIO Plus/Core i5-13500/16GB/512GB SSD/23.8 FHD T | 5 685 zł |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо