Фотоапарат Canon EOS R7 kit 24-105 (5137C015)
Відео 43Фото 21 |
Canon EOS R7 kit 24-105
24-105 ммbody
EOS (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:APS-C (22.3x14.9 mm), 33 МПікс
Фокусна відстань:24 - 105 мм
Світлосила об'єктива:f/4.0 - f/7.1
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6960x4640 пікс
Діапазон ISO:50- 51200
Серійна зйомка:15 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
5-ти осьова стабілізація зі зсувом матриці. Dual Pixel автофокус з функцією стеження за тваринами, обличчям людини чи її очима.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Всі характеристики
Характеристики EOS R7 kit 24-105
|
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon EOS R7 kit 24-105
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CANON EOS R7 RF-S 18-150mm F35-63 IS STM Bague EF-EOS R 5137C019AA | 9 105 zł |
CANON Aparat CANON EOS R7 + RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM Czarny | 7 449 zł |
Bezlusterkowiec Canon EOS R7 + obiektyw RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM AF-C | 7 449 zł |
Aparat CANON EOS R7 Czarny + Obiektyw RF-S 18-150mm IS STM | 7 449 zł |
Aparat CANON EOS R7 Czarny + Obiektyw RF-S 18-150mm IS STM | 7 449 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Canon EOS R7
Ціни на Canon EOS R7 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R7 kit 24-105 | від 6 499 zł | 18 пропозицій | ||
Canon EOS R7 body | від 5 550 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →