Aparat fotograficzny Canon EOS R7 kit 24-105 (5137C015)
Wideo 43Zdjęcia 21 |
Canon EOS R7 kit 24-105
EOS (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:APS-C (22.3x14.9 mm), 33 MPix
Ogniskowa:24 - 105 mm
Przysłona obiektywu:f/4.0 - f/7.1
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:6960x4640 px
Zakres ISO:50- 51200
Zdjęcia seryjne:15 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
stabilizacja 5-osiowa z przesunięciem matrycy. Autofokus Dual Pixel ze śledzeniem zwierząt, ludzkiej twarzy lub oczu.
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów CanonW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Canon.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EOS R7 kit 24-105
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon EOS R7 kit 24-105
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANON EOS R7 RF-S 18-150mm F35-63 IS STM Bague EF-EOS R 5137C019AA | 8 142 zł |
CANON Aparat CANON EOS R7 + RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM Czarny | 7 449 zł |
Canon EOS R7 + RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM | 8 099 zł |
Bezlusterkowiec Canon EOS R7 + obiektyw RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM AF-C | 7 449 zł |
Aparat CANON EOS R7 Czarny + Obiektyw RF-S 18-150mm IS STM | 7 449 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Canon EOS R7
Ceny na Canon EOS R7 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R7 kit 18-150 | od 8 199 zł | 1 oferta | ||
Canon EOS R7 kit 24-105 | od 6 499 zł | 19 oferty | ||
Canon EOS R7 body | od 5 550 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →