БФП Brother MFC-J6957DW
Фото 5 |
Brother MFC-J6957DW
2022 рікMFC (бфп з факсом)LANWi-Fi DirectAirPrintNFCфакс2-сторонній друк2-стороннє скануванняавтосканування
Тип:кольоровий, кольорів 4, струменевий
Формат:A3
Підключення:USB B, NFC, LAN, Wi-Fi 5 (802.11aс)
Роздільна здатність друку:4800x1200 dpi
Сканування:1200х2400 dpi
Ч/б друк:30 стр/хв
Кольоровий друк:30 стр/хв
Кількість картриджів:4 шт
Всі характеристики
Купити Brother MFC-J6957DW
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kolorowa Brother MFC-J6957DW DR-AW-BRO-307Ekonomiczne. Stworzone, by działać. Urządzenie MFC-J6957DW oferuje szybkie i bezpieczne drukowanie bezpośrednio z urządzeń mo... щеbilnych przy wykorzystaniu technologii zbliżeniowej (NFC). Dodatkowo wyróżnia się niskim całkowitym kosztem posiadania (TCO) i konkurencyjnym kosztem wydruku pojedynczej strony (CPP). Pozwól nam zająć się Twoimi potrzebami w zakresie drukowania w ramach Usługi Zarządzania Drukiem (MPS), która obejmuje zautomatyzowane uzupełnianie materiałów eksploatacyjnyc Komputronik.plПоскаржитись | 2 849 zł |
Urządzenie wielofunkcyje BROTHER MFC-J6957DWWysokiej jakości drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie w formacie A3, a wszystko to za pomocą jednego urządzenia Br... щеother. Ten wielofunkcyjny model jest wyposażony w najnowszą technologię głowic drukujących MAXIDRIVE, która zapewnia trwały i wyrazisty druk w kolorze. MFC-J6957DW to doskonały wybór do firm, które poszukują urządzeń przyjaznych dla środowiska, albowiem łączy w sobie dużą pojemność podajników papieru, energooszczędno Electro.plПоскаржитись | 2 753 zł |
Urządzenie wielofunkcyje BROTHER MFC-J6957DW MFCJ6957DWRE1Wysokiej jakości drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie w formacie A3, a wszystko to za pomocą jednego urządzenia Br... щеother. Ten wielofunkcyjny model jest wyposażony w najnowszą technologię głowic drukujących MAXIDRIVE, która zapewnia trwały i wyrazisty druk w kolorze. MFC-J6957DW to doskonały wybór do firm, które poszukują urządzeń przyjaznych dla środowiska, albowiem łączy w sobie dużą pojemność podajników papieru, energooszczędno Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 849 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J6957DW (MFCJ6957DWRE1) | 2 761 zł |
BROTHER MFC-J6957DW 4/1 JE CL A3 30ipm 4 in 1 inkjet Multifunction Faxale.pl Поскаржитись | 3 034 zł |
ще 16 пропозицій
Серія Brother MFC (бфп з факсом)Порівняти в таблиці →
від 2 695 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 1 269 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс, низький шум
від 983 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 1 493 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х2400 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс, низький шум
від 829 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, факс
від 1 147 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 999 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, факс
від 759 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 64 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 1 250 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс, низький шум
від 679 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, AirPrint, факс
від 2 340 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 1 298 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 6000x1200 dpi, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 967 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, AirPrint, факс
від 1 799 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 1 358 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 2 125 zł
кольоровий, лазерний, A4, друк 600х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, NFC, факс
від 1 925 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 2 327 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 1 202 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс, низький шум
від 3 164 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 327 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 1 122 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 598 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 1200х1200 dpi, ОЗП 128 МБ, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 245 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, AirPrint, без дисплея, низький шум
від 519 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 16 МБ
від 2 698 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, кардридер
від 635 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 32 МБ
від 469 zł
кольоровий, кольорів 6, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 2400x4800 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, кардридер, низький шум
від 1 669 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1024 МБ, швидкий процесор, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, жорсткий диск, 4 ГБ
від 1 726 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1024 МБ, швидкий процесор, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, жорсткий диск, 4 ГБ
від 600 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 4800x1200 dpi, фотодрук, сканування 600х1200 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, без дисплея
від 185 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс