Каструля Berlinger Haus Black Silver BH-1851
Berlinger Haus Black Silver BH-1851 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Silver BH-1851
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlingger Haus BH-1851 garnek granitowy 28 cm 38 litra czarny/srebrny BH/ | 115 zł |
GARNEK GRANITOWY 20cm BERLINGERHAUS BH-1851 | 135 zł |
Garnek Berlinger Haus, czarny, z pokrywką, 20 cm | 144 zł |
Garnek Granitowy 20cm Berlinger Haus Bh-1851 Lumarko! | 157 zł |
GARNEK GRANITOWY 20cm BERLINGER HAUS BH-1851 | 172 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →