Витяжка Akpo Nero Line Eco 60
Akpo Nero Line Eco 60 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo Nero Line Eco 60
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Akpo Okap WK-4 Nero Line60 Eco Czarny HZAKPOK4NEL60CZ | 318 zł |
Okap AKPO WK-4 Nero Line 60 Czarny | 360 zł |
Akpo Okap WK-4 Nero Line60 Eco Czarny 38409 | 340 zł |
Skośny Akpo WK-4 Nero Line60 Eco Czarny AGDZ-OKAP-AKPO-006 | 349 zł |
Okap AKPO WK-4 Nero Line 60 Czarny | 360 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →