Витяжка Akpo WK-7 Light Glass 50
Akpo WK-7 Light Glass 50 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-7 Light Glass 50
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Akpo Wk-7 Decorative Hood 50 Cm Posrebrzany WK-7 LIGHT GLASS 50 INOX CZARN | 480 zł |
Okap teleskopowy AKPO WK-7 Light Glass 50 | 418 zł |
Okap podszafkowy WK-7 Light Glass 50 cm biały Akpo | 689 zł |
Okap podszafkowy teleskopowy AKPO WK-7 LIGHT GLASS 50 INOX CZARNY (500mm; | 399 zł |
Okap podszafkowy teleskopowy AKPO WK-7 LIGHT GLASS 50 INOX CZARNY (500mm; | 440 zł |
Akpo WK-7 Light Plus 50, Inox | 474 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →