Stabilizator obrazu Zhiyun Smooth-X2 Combo
Wideo 5Zdjęcia 11 |
Zhiyun Smooth-X2 Combo Combopodstawowy |
|
Podświetlenie korpusu (m.in. do wskazywania poziomu naładowania akumulatora).
Pakiet Combo zawiera podświetlenie magnetyczne ze zmienną temperaturą barwową za pomocą filtrów światła, torbę transportową.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zhiyun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zhiyun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zhiyun Smooth-X2 Combo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZHIYUN Smooth X2 Black Combo 15003 | 392 zł |
Smooth-X2 Combo | 399 zł |
Zhiyun Smoot X2 Combo Camera Gimbal Przezroczysty ZHAEK51 | 509 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Zhiyun Smooth-X2 Combo
Ceny na Zhiyun Smooth-X2 Combo |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Smooth-X2 Combo | od 392 zł | 3 oferty | ||
Zhiyun Smooth-X2 | od 229 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →