Stabilizator obrazu Zhiyun Crane M3S
Wideo 25Zdjęcia 11 |
Zhiyun Crane M3S Combostandard |
|
Dotykowy kolorowy wyświetlacz OLED. Wbudowane oświetlenie 1000 lm z regulowaną temperaturą świecenia (2700-5500 K). Możliwość pracy stabilizatora podczas ładowania. Funkcja sterowania migawką przez Bluetooth.
Combo zawiera również plecak.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zhiyun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zhiyun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zhiyun Crane M3S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZHIYUN Crane M3S Oficjalny Stabilizator Gimbalowy do bezlusterka/smartfona | 1 409 zł |
Gimbal Zhiyun Crane M3S KMW-A-ZHI-109 | 1 319 zł |
Zhiyun Crane M3S | 1 389 zł |
Zhiyun Crane M3s Camera Gimbal ZHAE030 | 1 417 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Zhiyun Crane M3S
Ceny na Zhiyun Crane M3S |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Crane M3S Combo | od 1 548 zł | 4 oferty | ||
Zhiyun Crane M3S | od 1 319 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →