Стедікам Zhiyun Crane M3 Pro
Відео 24Фото 18 |
Zhiyun Crane M3 Pro |
|
Сенсорний кольоровий дисплей OLED. Вбудоване підсвічування 800 лм з температурою світіння, що настроюється. Можливість роботи стабілізатора під час заряджання. Колірні фільтри для підсвічування у комплектації.
У комплектації Combo додатково входить рюкзак, тримач для смартфона та ручка-трипод. У комплектацію Pro додатково до Combo входить ще база розширення (BT-передавач, порт для мікрофона 6.5мм та 1/2" порт).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zhiyun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zhiyun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zhiyun Crane M3 Pro
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zhiyun Crane M3 PRO stabilizator (gimbal) - Dostawa GRATIS! | 3 290 zł |
Stabilizator Zhiyun-Tech Crane M3 PRO - Raty , Darmowa dostawa (raty 0) | 1 749 zł |
Gimbal Zhiyun Crane M3 Pro | 3 290 zł |
Zhiyun M3 Pro Camera Stabilizer Posrebrzany ZHAEK41 | 1 852 zł |
Відеоогляди
Модификації Zhiyun Crane M3 Pro
Ціни на Zhiyun Crane M3 Pro |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Crane M3 Combo | від 1 569 zł | 4 пропозиції | ||
Zhiyun Crane M3 Pro | від 1 749 zł | 4 пропозиції | ||
Zhiyun Crane M3 | від 1 163 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →