Стедікам Zhiyun Smooth-5S Combo
Відео 27Фото 18 |
Zhiyun Smooth-5S Combo -Combo |
|
Функціональний мобільний додаток. Наявність USB-порту для заряджання смартфона. Вбудоване підсвічування. У версії Combo розширена комплектація – 2 магнітні LED-підсвічування, шнурок та сумка для перенесення.
Відрізняється від Smooth 5 кутами крену та алгоритмами стабілізації.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zhiyun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zhiyun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zhiyun Smooth-5S Combo
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZHIYUN Smooth-5S Combo oficjalny Stabilizator gimbala do iPhone 3-osiowy z | 1 008 zł |
Gimbal Zhiyun SMOOTH 5S Combo Grey KMW-A-ZHI-104 | 859 zł |
Gimbal ZHIYUN Smooth 5S Combo Szary | 1 100 zł |
Zhiyun Smooth 5S Combo szary | 999 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Zhiyun Smooth-5S Combo
Ціни на Zhiyun Smooth-5S Combo |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Smooth-5S | від 684 zł | 19 пропозицій | ||
Zhiyun Smooth-5S Combo | від 859 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →