Стедікам Zhiyun Crane M2S Combo Kit
Відео 23Фото 11 |
Zhiyun Crane M2S Combo Kit Combo Kitбазова |
|
OLED дисплей. Вбудоване підсвічування (1000 лм), 5 рівнів яскравості, 4 колірні фільтри.
Незнімний акумулятор. Робоча температура – від -10° до 45°C. У комплектації Combo додатково входять рюкзак для перенесення, тримач для смартфона та збільшений трипод (звичайний трипод у стандартній комплектації).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zhiyun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zhiyun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zhiyun Crane M2S Combo Kit
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gimbal Zhiyun Crane M2S Combo KMW-A-ZHI-097 | 1 199 zł |
Zhiyun Crane M2S Combo (w magazynie!) | 1 299 zł |
Zhiyun Zhiyun Crane M2S Combo White Black C020123GCB | 1 249 zł |
Zhiyun Crane M2S Combo | 1 358 zł |
Stabilizator.Gimbal Zhiyun Crane M2S Combo Czarny | 1 507 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Zhiyun Crane M2S Combo Kit
Ціни на Zhiyun Crane M2S Combo Kit |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Crane M2S Combo Kit | від 1 199 zł | 8 пропозицій | ||
Zhiyun Crane M2S | від 899 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →