Stabilizator obrazu Zhiyun Crane M2S Combo Kit
Wideo 23Zdjęcia 11 |
Zhiyun Crane M2S Combo Kit Combo Kitpodstawowy |
|
Wyświetlacz OLED. Wbudowane podświetlenie (1000 lm), 5 poziomów jasności, 4 filtry barwne.
Niewymienna bateria. Temperatura robocza -10° do 45°C. Combo zawiera dodatkowo torbę transportową, uchwyt na smartfona oraz powiększony statyw (zwykły statyw w standardzie).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zhiyun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zhiyun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zhiyun Crane M2S Combo Kit
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZHIYUN Crane-M2 S - Combo Kit - motorised handheld stabiliser - wireless w | 1 410 zł |
Gimbal Zhiyun Crane M2S Combo KMW-A-ZHI-097 | 1 199 zł |
Zhiyun Crane M2S Combo (w magazynie!) | 1 299 zł |
Zhiyun Zhiyun Crane M2S Combo White Black C020123GCB | 1 249 zł |
Zhiyun Crane M2S Combo | 1 358 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Zhiyun Crane M2S Combo Kit
Ceny na Zhiyun Crane M2S Combo Kit |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Crane M2S Combo Kit | od 1 199 zł | 9 oferty | ||
Zhiyun Crane M2S | od 899 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →