Стедікам Zhiyun Smooth-5S
Відео 27Фото 16 |
Zhiyun Smooth-5S |
|
Функціональний мобільний додаток. Наявність USB-порту для заряджання смартфона. У версії Combo розширена комплектація – магнітне LED-підсвічування, шнурок та сумка для перенесення.
Відрізняється від Smooth 5 кутами крену та алгоритмами стабілізації.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zhiyun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zhiyun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zhiyun Smooth-5S
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZHIYUN Smooth 5S in White 1017687214 | 684 zł |
ZHIYUN Smooth 5S - Grey | 858 zł |
Gimbal Zhiyun SMOOTH 5S Grey KMW-A-ZHI-102 | 684 zł |
Gimbal ZHIYUN Smooth 5S Szary | 786 zł |
Gimbal ZHIYUN Smooth 5S Szary | 786 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Zhiyun Smooth-5S
Ціни на Zhiyun Smooth-5S |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Smooth-5S | від 684 zł | 21 пропозиція | ||
Zhiyun Smooth-5S Combo | від 859 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →