Stabilizator obrazu Zhiyun Smooth-5S
Wideo 27Zdjęcia 16 |
Zhiyun Smooth-5S |
|
Funkcjonalna aplikacja mobilna. Posiada port USB do ładowania smartfona. W wersji Combo rozszerzone wyposażenie obejmuje magnetyczne oświetlenie LED, smycz oraz torbę transportową.
Różni się od Smooth 5 kątami przechyłu i algorytmami stabilizacji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zhiyun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zhiyun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zhiyun Smooth-5S
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zhiyun Smooth 5S w kolorze szarym 121890 | 939 zł |
ZHIYUN Smooth 5S - Grey | 858 zł |
Gimbal Zhiyun SMOOTH 5S Grey KMW-A-ZHI-102 | 684 zł |
Gimbal ZHIYUN Smooth 5S Szary | 786 zł |
Gimbal ZHIYUN Smooth 5S Szary | 786 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Zhiyun Smooth-5S
Ceny na Zhiyun Smooth-5S |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Smooth-5S | od 684 zł | 20 oferty | ||
Zhiyun Smooth-5S Combo | od 859 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →