Stabilizator obrazu Zhiyun Weebill 3S Combo
Wideo 36Zdjęcia 6 |
Zhiyun Weebill 3S Combo Combostandard |
|
Wbudowane oświetlenie sceniczne. Sterowanie migawką kamery Bluetooth. Dodatkowa platforma szybkiego montażu do fotografii portretowej. Bateria obsługuje szybkie ładowanie Power Delivery (100% w 120 minut) z maksymalnym czasem pracy do 11,5 godziny na jednym ładowaniu.
W porównaniu do Weebilla 3: brak wbudowanego mikrofonu, brak klucza magnetycznego do podkładki szybkozamykającej, zmniejszona autonomia (prawie 2 razy), poprawiona ergonomia rączki, dodana funkcja migawki Bluetooth
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zhiyun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zhiyun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zhiyun Weebill 3S Combo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zhiyun Weebill 3S Combo - Dostawa GRATIS! | 2 199 zł |
Gimbal Zhiyun Weebill 3S Combo | 2 239 zł |
Zhiyun Weebill 3s Combo Camera Gimbal Posrebrzany ZHAEK75 | 2 294 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości stabilizatora obrazu Zhiyun Weebill 3S Combo:
- Szybkozamykacz na końcu rękojeści umożliwiający montaż dodatkowego uchwytu do pracy w zawieszeniu
- Możliwość pochylenia rączki do strzelania z chwytu dwuręcznego dla lepszej kontroli i rozładunku
Modyfikacje Zhiyun Weebill 3S Combo
Ceny na Zhiyun Weebill 3S Combo |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Weebill 3S Combo | od 2 199 zł | 3 oferty | ||
Zhiyun Weebill 3S | od 1 412 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →