Стедікам DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo
Відео 33Фото 9 |
DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo Creator Comboбазова |
|
3 мікрофони для запису звуку. Підтримка карток пам'яті microSD (до 512 ГБ). Швидка зарядка (80% за 16 хв., 100% за 32 хв.). Режим slow-motion (240 к/с за 1080p, 120 к/с за 4K і 2.7К). Колірна глибина 10-біт. Поворотний дисплей (орієнтація).
У порівнянні з попередньою версією більша матриця, більший дисплей (сенсорний), швидший фреймрейт в 4К, швидше зарядка, 10-бітна глибина кольору.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo - Dostawa GRATIS! | 3 249 zł |
DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo | 3 699 zł |
Kamera DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo | 3 499 zł |
Kamera DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo | 3 449 zł |
Kamera sportowa vlog DJI Osmo Pocket 3 w zestawie Creator Combo 4K | 3 399 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стедікама DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo:
- Характеристики камери: матриця 1", апертура f/2.0
- Діапазон ISO 50-6400, зйомка при недостатньому освітленні 50-16000
- Автоматичне розпізнавання та фокусування на обличчі
- Автоматичне стеження за об'єктом та розташування його в кадрі з урахуванням золотого перерізу
- Фазовий автофокус Full-Pixel
- DJI Pocket 3 базовая — ручка с резьбой 1/4", защитный футляр, кабель USB C для зарядки, ремешок на запястье;
- DJI Pocket 3 Creator Combo — базовая комплектация + широкоугольная линза, DJI Mic 2 передатчик (для микрофонов), защита микрофона от ветра, магнитный держатель для микрофона, доп. ручка с батареей, мини-трипод, сумка для переноски
Модификації DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo
Ціни на DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo |
---|---|---|---|---|
DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo | від 3 249 zł | 5 пропозицій | ||
DJI Osmo Pocket 3 | від 2 599 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →