Стедікам DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo
Відео 12Фото 26 |
DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo Creator Comboбазова комплектація |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJI.
Купити DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo
Усі ціни 8 →DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo KMW-DJI-072 | 1 949 zł |
Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) CP.OS.00000121. | 1 949 zł |
Kamera DJI Pocket 2 Creator Combo | 2 144 zł |
DJI Pocket 2 Creator Combo Osmo Pocket 2 Creator Combo | 2 099 zł |
Kamera DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2 Creator Combo) | 2 316 zł |
Ручні стабілізатори DJI користуються настільки ж високою популярністю, як і квадрокоптери бренду. Вдалим гібридом стедікама і камери для знімання відеоблогів стала модель Pocket 2.
Поворотна голова
Конструктивно пристрій складається з держака і поворотної «голови», на якій закріплена камера. Вона ґрунтується на датчику зображення з фізичними розмірами 1/1.7 дюймів і роздільною здатністю 64 МП. Відеозапис на камеру можливий у форматі 4К при 60 к/с з кутом огляду близько 93°. Для більшої реалістичності DJI Pocket 2 навчили записувати HDR-відео у роздільній здатності 2560х1440 пікселів або 1920х1080 пікселів з кадровою частотою до 30 к/с.
Влогерские «фішки»
Камера у гімбала стабілізована по трьох осях. Корисною функцією для влогерів виявиться система стеження ActiveTrack 3.0, яка дозволяє тримати в кадрі виділену людину або об'єкт (задається подвійним тапом по екранчику). У моделі є 8-кратний зум, можливість знімання уповільнених відеороликів (в тих же 8 разів повільніше звичайного ритму рухів), а також автофокусування Hybrid AF 2.0. Напрямок потоку записуваного звуку регулюється залежно від того, в який бік спрямований об'єктив. Разом з тим DJI Pocket 2 заточений під знімання таймлапсів і кругових панорам.
Розширена комплектація
Потенціал пристрою розкриває плеяда додаткових аксесуарів у розширеній комплектації Creator Combo. Остання передбачає наявність «з коробки» зовнішнього мікрофона з вітрозахистом, універсальної ручки, знімної триноги, ширококутної насадки на об'єктив. І це на додачу до чохла і міні-джойстика, які йдуть в базової конфігурації моделі.
- ISO: фото — від 100 до 3200 (64 МП), від 100 до 6400 (16 МП), відео — від 100 до 6400
- Швидкість затвора: від 1/8000 с до 8 с
- Можливість кріплення лінз і ND-фільтрів
- DJI Pocket 2 базова — знімний джойстик, кріплення для штатива, ремінець, футляр, адаптери для смартфона (Lightning або USB-C), кабель USB-C для зарядки
- DJI Pocket 2 Creator Combo — базова комплектація (замість кабелю зарядки USB-спліттер USB A - USB-C) + бездротовий мікрофон, захист від вітру для мікрофона, універсальна ручка Do-It-All Handle (вбудований WiFi, Bluetooth, спікер), ширококутна лінза, трипод
Модификації DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo
Ціни на DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo |
---|---|---|---|---|
DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo | від 1 947 zł | 9 пропозицій | ||
DJI Osmo Pocket 2 | від 1 299 zł | 11 пропозицій |