Стедікам DJI Osmo Pocket 3 (CP.OS.00000301.03)
Відео 33Фото 8 |
DJI Osmo Pocket 3 Creator Comboбазова |
|
3 мікрофони для запису звуку. Підтримка карток пам'яті microSD (до 512 ГБ). Швидка зарядка (80% за 16 хв., 100% за 32 хв.). Режим slow-motion (240 к/с за 1080p, 120 к/с за 4K і 2.7К). Колірна глибина 10-біт. Поворотний дисплей (орієнтація).
У порівнянні з попередньою версією більша матриця, більший дисплей (сенсорний), швидший фреймрейт в 4К, швидше зарядка, 10-бітна глибина кольору.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DJI Osmo Pocket 3
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kamera sportowa DJI Pocket 3 (Osmo Pocket 3) | 2 599 zł |
Kamera DJI Osmo Pocket 3 czarna | 2 831 zł |
DJI Osmo Pocket 3 - Dostawa GRATIS! | 2 599 zł |
Kamera sportowa DJI Pocket 3 (Osmo Pocket 3) | 2 599 zł |
Kamera sportowa DJI Pocket 3 (Osmo Pocket 3) | 2 599 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стедікама DJI Osmo Pocket 3:
- Характеристики камери: матриця 1", апертура f/2.0
- Діапазон ISO 50-6400, зйомка при недостатньому освітленні 50-16000
- Автоматичне розпізнавання та фокусування на обличчі
- Автоматичне стеження за об'єктом та розташування його в кадрі з урахуванням золотого перерізу
- Фазовий автофокус Full-Pixel
- DJI Pocket 3 базова - ручка з різьбленням 1/4", захисний футляр, кабель USB C для заряджання, ремінець на зап'ястя;
- DJI Pocket 3 Creator Combo - базова комплектація + ширококутна лінза, DJI Mic 2 передавач (для мікрофонів), захист мікрофона від вітру, магнітний тримач для мікрофона, дод. ручка з батареєю, міні-трипод, сумка для перенесення
Модификації DJI Osmo Pocket 3
Ціни на DJI Osmo Pocket 3 |
---|---|---|---|---|
DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo | від 3 249 zł | 4 пропозиції | ||
DJI Osmo Pocket 3 | від 2 599 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →