Stabilizator obrazu DJI Osmo Pocket 3 (CP.OS.00000301.03)
Wideo 33Zdjęcia 8 |
DJI Osmo Pocket 3 Creator Combopodstawowy |
|
3 mikrofony do nagrywania dźwięku. Obsługuje karty pamięci microSD (do 512 GB). Szybkie ładowanie (80% w 16 minut, 100% w 32 minuty). Tryb zwolnionego tempa (240 kl./s przy 1080p, 120 kl./s przy 4K i 2,7K). Głębia kolorów 10-bitowa. Obrotowy wyświetlacz (orientacja).
W porównaniu do poprzedniej wersji większa matryca, większy wyświetlacz (dotykowy), większa liczba klatek na sekundę w 4K, szybsze ładowanie, 10-bitowa głębia kolorów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DJI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DJI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DJI Osmo Pocket 3
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kamera sportowa DJI Pocket 3 (Osmo Pocket 3) | 2 599 zł |
Kamera DJI Osmo Pocket 3 czarna | 2 831 zł |
DJI Osmo Pocket 3 - Dostawa GRATIS! | 2 599 zł |
Kamera sportowa DJI Pocket 3 (Osmo Pocket 3) | 2 599 zł |
Kamera sportowa DJI Pocket 3 (Osmo Pocket 3) | 2 599 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości stabilizatora obrazu DJI Osmo Pocket 3:
- Specyfikacja aparatu: czujnik 1", przysłona f/2.0
- Zakres ISO 50-6400, słabe oświetlenie 50-16000
- Automatyczne rozpoznawanie twarzy i ustawianie ostrości
- Automatyczne śledzenie obiektu i jego lokalizacji w kadrze z uwzględnieniem złotego podziału
- Pełny pikselowy autofokus z detekcją fazy
- Podstawowy DJI Pocket 3 - Rękojeść z gwintem 1/4", etui ochronne, kabel ładujący USB C, pasek na nadgarstek;
- Kombinacja twórców DJI Pocket 3 — wyposażenie podstawowe + obiektyw szerokokątny, nadajnik DJI Mic 2 (do mikrofonów), osłona przeciwwiatrowa mikrofonu, magnetyczny uchwyt mikrofonu, dodatkowo. uchwyt z baterią, mini statyw, torba transportowa
Modyfikacje DJI Osmo Pocket 3
Ceny na DJI Osmo Pocket 3 |
---|---|---|---|---|
DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo | od 3 249 zł | 4 oferty | ||
DJI Osmo Pocket 3 | od 2 599 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →