Stabilizator obrazu FeiYu Tech Scorp-C
Wideo 5Zdjęcia 8 |
FeiYu Tech Scorp-C |
|
Steruj ustawieniami aparatu (SONY, CANON, NIKON, Panasonic) za pośrednictwem połączenia przewodowego. Szybkie ładowanie 18W PowerDelivery.
W zestawie znajdują się również uchwyty na obiektywy, torba transportowa, płytka szybkiego zwalniania oraz kable do podłączenia aparatów różnych producentów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FeiYu Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FeiYu Tech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FeiYu Tech Scorp-C
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gimbal FeiyuTech Scorp-C do aparatów VDSLR KMW-A-FYT-107 | 1 399 zł |
Gimbal ręczny FEIYUTECH Scorp-C do VDSLR Czarny | 1 400 zł |
Gimbal ręczny FEIYUTECH Scorp-C do VDSLR Czarny | 1 399 zł |
FeiyuTech Scorp-C Czarny | 1 399 zł |
FeiYu Tech Stabilizator Scorp-C do aparatów VDSLR | 1 399 zł |
Feiyutech Scorp-C Gimbal Ręczny Do Aparatów Vdslr | 1 399 zł |
FeiyuTech Scorp-C Czarny | 1 419 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →