Stabilizator obrazu DJI RS2 Pro Combo (CP.RN.00000094.01)
Zdjęcia 17 |
DJI RS2 Pro Combo podstawowa konfiguracjaPro Combo |
|
Zdejmowany uchwyt. Wbudowany kolorowy ekran dotykowy. Tryb cyfrowej stabilizacji SuperSmooth.
Tryb śledzenia działa tylko w przypadku korzystania z nadajnika Wi-Fi, który jest kupowany osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DJI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DJI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DJI RS2 Pro Combo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DJI RS 2 | 4 489 zł |
Gimbal ręczny DJI RS 2 Pro Combo (Ronin-S2 Pro Combo) | 4 500 zł |
Gimbal ręczny DJI RS 2 Pro Combo (Ronin-S2 Pro Combo) CP.RN.00000094.02 | 4 500 zł |
Kompletny zestaw:
- Wyposażenie podstawowe Ronina-S 2 - zdejmowany uchwyt, statyw, szybkozłączka, uchwyt obiektywu, kable połączeniowe, futerał
- Ronin-S 2 Pro Combo - pakiet podstawowy + uchwyt na smartfona, system Follow Focus, nadajnik Wi-Fi, dodatkowe kable
Modyfikacje DJI RS2 Pro Combo
Ceny na DJI RS2 Pro Combo |
---|---|---|---|---|
DJI RS2 | od 1 753 zł | 3 oferty | ||
DJI RS2 Pro Combo | od 4 489 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →