Stabilizator obrazu DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo
Wideo 33Zdjęcia 9 |
DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo Creator Combopodstawowy |
|
3 mikrofony do nagrywania dźwięku. Obsługuje karty pamięci microSD (do 512 GB). Szybkie ładowanie (80% w 16 minut, 100% w 32 minuty). Tryb zwolnionego tempa (240 kl./s przy 1080p, 120 kl./s przy 4K i 2,7K). Głębia kolorów 10-bitowa. Obrotowy wyświetlacz (orientacja).
W porównaniu do poprzedniej wersji większa matryca, większy wyświetlacz (dotykowy), większa liczba klatek na sekundę w 4K, szybsze ładowanie, 10-bitowa głębia kolorów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DJI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DJI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo - Dostawa GRATIS! | 3 249 zł |
Kamera DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo | 3 499 zł |
Kamera DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo | 3 449 zł |
Kamera sportowa vlog DJI Osmo Pocket 3 w zestawie Creator Combo 4K | 3 399 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości stabilizatora obrazu DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo:
- Specyfikacja aparatu: czujnik 1", przysłona f/2.0
- Zakres ISO 50-6400, słabe oświetlenie 50-16000
- Automatyczne rozpoznawanie twarzy i ustawianie ostrości
- Automatyczne śledzenie obiektu i jego lokalizacji w kadrze z uwzględnieniem złotego podziału
- Pełny pikselowy autofokus z detekcją fazy
Modyfikacje DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo
Ceny na DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo |
---|---|---|---|---|
DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo | od 3 249 zł | 4 oferty | ||
DJI Osmo Pocket 3 | od 2 599 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →