Стедікам Zhiyun Crane M3S
Відео 25Фото 11 |
Zhiyun Crane M3S Comboстандарт |
|
Сенсорний кольоровий дисплей OLED. Вбудоване підсвічування 1000 лм з настроюваною температурою свічення (2700–5500 K). Можливість роботи стабілізатора під час заряджання. Функція керування затвором через Bluetooth.
До комплектації Combo додатково входить рюкзак.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zhiyun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zhiyun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zhiyun Crane M3S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZHIYUN Crane M3S Oficjalny Stabilizator Gimbalowy do bezlusterka/smartfona | 1 409 zł |
Gimbal Zhiyun Crane M3S KMW-A-ZHI-109 | 1 319 zł |
Zhiyun Crane M3S | 1 389 zł |
Zhiyun Crane M3s Camera Gimbal Posrebrzany ZHAE030 | 1 417 zł |
Відеоогляди
Модификації Zhiyun Crane M3S
Ціни на Zhiyun Crane M3S |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Crane M3S Combo | від 1 548 zł | 4 пропозиції | ||
Zhiyun Crane M3S | від 1 319 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →