Stabilizator obrazu Hohem iSteady V2
Wideo 15Zdjęcia 16 |
Hohem iSteady V2 |
|
Kamera AI do śledzenia, nawet gdy nie ma połączenia ze smartfonem. Funkcja Power Bank z USB C.
Może nie być odpowiedni dla smartfonów z przyciskiem zasilania umieszczonym bliżej środka obudowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hohem 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hohem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hohem iSteady V2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hohem Smartphone Gimbal iSteady V2 White | 649 zł |
Gimbal Hohem GIMBAL 3-os do Telefonu Smartfona / Hohem iSteady V2 / Czarny | 549 zł |
Gimbal 3-Os Do Telefonu Smartfona / Hohem Isteady V2 / Czarny | 650 zł |
Gimbal Hohem GIMBAL 3-os do Telefonu Smartfona / Hohem iSteady V2 / Biały | 549 zł |
Gimbal 3-Os Do Telefonu Smartfona / Hohem Isteady V2 / Biały | 650 zł |
Gimbal 3-Os Do Telefonu Smartfona / Hohem Isteady V2 / Czarny | 550 zł |
Gimbal 3-Os Do Telefonu Smartfona / Hohem Isteady V2 / Biały | 550 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →