Стедікам Hohem iSteady Mobile Plus
Відео 20Фото 8 |
Hohem iSteady Mobile Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hohem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hohem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hohem iSteady Mobile Plus
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
hohem iSteady Mobile Plus zestaw stabilizator gimbala do smartfona ulepszoTracker AI z regulowanym światłem wypełniającym: Zestaw stabilizujący do smartfona hohem iSteady Mobile Plus jest wyposażony... щеw innowacyjny tracker AI, który może płynnie śledzić twarz/ciało bez połączenia Bluetooth i ograniczeń aplikacji. Czujnik wzroku AI można aktywować lub dezaktywować za pomocą dedykowanych gestów, dzięki czemu obiekt jest zawsze w kadrze. Lampa wypełniająca CCT/RGB z regulacją jasności obsługuje chłodne i ciepłe światło oraz 360 kolorów otoczenia RGB, dzięki czemu można je łatwo fotografować w warunkach słabego oświetlenia.
【iSteady 7.0 i tryb ultraszerokokąt Amazon.plПоскаржитись | 560 zł |
Gimbal Hohem iSteady Mobile+ Black KMW-A-HOHE-005GIMBAL 3-Osiowy na Telefon Hohem iSteady Mobile+ Ultra-lekki i nowoczesny 3-osiowy stabilizator nowej generacji. Pierwszy na... щеświecie Gimbal z funkcją rozpoznawania i śledzenia ruchu twarzy / obiektu. Dodatkowe cechy wyróżniające: dedykowany przycisk do przywrócenia pozycji domyślnej (funkcja re-center) możliwość ustawienia przybliżenia (ZOOM) możliwość ustawienia ostrości system wykrywania i śledzenia ruchu tryb sportowy: Fast Follow ; Quick Transition tryb Incepcji - samoczynne obracanie się głowicy w zakresie 360 stopni w trakcie filmowania tryb Fantasy 3D tryby: Slow Motion ; Motionlapse ; Timelapse ; Hyperlapse funkcje: static lapse oraz track lapse wbudowany akumulator 3600 mAh - do 12 godzin ciągłej pracy 4 tryby pracy gimbala zaawansowana aplikacja na telefon, pozwalająca na profesjonalną obsługę i ustawienia gimbala możliwość sterowania aplikacjami zewnętrznymi (np. facebook, beauticam itp.) na telefonie przy pomocy przycisków gimbala wbudowana, obrotowa głowica w zakresie 600 stopni 8-stopniowa regulacja położenia smartfona dwu-funkcyjny moduł bluetooth pozwalający na pracę gimbala z telefonem również bez instalacji dedykowanej aplikacji wbudowany powerbank - pozwala na zasilanie telefonu bezpośrednio z akumulatora umieszczonego w gimbalu wbudowany - 4 kierunkowy Joystick wykonywanie PANORAM przy pomocy jednego przycisku w zestawie MINI STATYW do ustawienia gimbala w zestawie elegancki pokrowiec ochronny Ultra-lekki i nowoczesny gimbal Ultra-lekki i nowoczesny 3-osiowy stabilizator nowej generacji, iSteady Mobile+ firmy HOHEM to profesjonalne urządzenie pozwalające na kręcenie w pełni stabilnych i płynnych filmów oraz wykonywanie zdjęć przy pomocy naszych telefonów komórkowych / smartfonów. Stabilizator wyposażony został w elektroniczną, zaawansowaną głowicę 3-osową, pozwalającą na bardzo dobrą stabilizację obrazu nawet w bardzo trudnych warunkach. System stabilizacji siódmej generacji, zastosowany w stabilizatorze zapewnia szybszy czas reakcji na ruch, wyższy udźwig maksymalny (280 gram) oraz wysoką wydajność urządzenia (do 12 godzin pracy). Stabilizator waży zaledwie 470g i zapewnia doskonałą mobilność. Stabilizator posiada wbudowany akumulator, który umożliwia do 12 godzin ciągłej pracy. Gimbal pełni funkcję PowerBanka w związku z czym wystarczy przy pomocy kabla podpiąć go do smartfona i zasilać telefon, jeśli akumulator będzie na wyczerpaniu. Dzięki temu zapobiegniemy sytuacji rozładowania się telefonu/smartf Komputronik.plПоскаржитись | 399 zł |
Gimbal HOHEM iSteady Mobile+ CzarnyiSteady Mobile+ to ultra-lekki i nowoczesny 3-osiowy stabilizator nowej generacji. Jest pierwszym na świecie gimbalem z funkc... щеją rozpoznawania i śledzenia ruchu twarzy / obiektu. Electro.plПоскаржитись | 399 zł |
Gimbal HOHEM iSteady Mobile+ CzarnyiSteady Mobile+ to ultra-lekki i nowoczesny 3-osiowy stabilizator nowej generacji. Jest pierwszym na świecie gimbalem z funkc... щеją rozpoznawania i śledzenia ruchu twarzy / obiektu.... Avans.plПоскаржитись | 399 zł |
GIMBAL 3-os. Stabilizator Hohem iSteady Mobile+ KIT do Telefonu + Lampa LE HOHEM iSteady Mobile+ KIT 2024 z lampą magnetyczną LED w zestawie Uniwersalny Gimbal do smartfonów / telefonów Ulepsz... щеona wersja gimbala HOHEM iSteady Mobile+ Ultra-lekki i nowoczesny 3-osiowy stabilizator nowej generacji. Gimbal z funkcją rozpoznawania i śledzenia ruchu twarzy / obiektu. Dodatkowe cechy wyróżniające: dedykowany przycisk do przywrócenia pozycji domyślnej (funkcja re-center) Specjalny tryb do kręcenia filmów i wykonywania zdjęć w trybie Ultra-szerokoką Erli.plПоскаржитись | 508 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Hohem iSteadyПорівняти в таблиці →
від 378 zł
для смартфона, складаний, навантаження до 0.28 кг, акумулятор: 2000 мАгод, час роботи 8 год
від 209 zł
для смартфона, телескопічний, складаний, навантаження до 0.28 кг, акумулятор: 460 мАгод, час роботи 3 год, 195 г
від 399 zł
для смартфона, навантаження до 0.28 кг, швидкість реакції 150 °/сек, акумулятор: 3600 мАгод, час роботи 12 год, дротова, 495 г
від 663 zł
для смартфона, складаний, навантаження до 0.4 кг, колесо управління, акумулятор: 2600 мАгод, час роботи 18 год, дротова, 551 г
від 1 489 zł
для action камери, для смартфона, для фотоапарата, складаний, навантаження до 1.2 кг, колесо управління, акумулятор: 2600 мАгод, час роботи 17 год, дротова, 653 г
від 1 064 zł
для action камери, для смартфона, для фотоапарата, складаний, навантаження до 1.2 кг, колесо управління, акумулятор: 2600 мАгод, час роботи 17 год, дротова, 653 г
від 351 zł
для action камери, захист від вологи, навантаження до 0.15 кг, акумулятор: 3600 мАгод, час роботи 14 год, дротова, 365 г
від 343 zł
для смартфона, складаний, навантаження до 0.28 кг, акумулятор: 2000 мАгод, час роботи 8 год, 259 г
від 549 zł
для смартфона, складаний, навантаження до 0.28 кг, акумулятор: 2800 мАгод, час роботи 9 год, дротова, 263 г
від 434 zł
для смартфона, складаний, навантаження до 0.28 кг, акумулятор: 2800 мАгод, час роботи 10 год, дротова, 259 г
від 769 zł
для смартфона, складаний, навантаження до 0.4 кг, колесо управління, акумулятор: 2600 мАгод, час роботи 18 год, дротова, 551 г
від 400 zł
для смартфона, складаний, навантаження до 0.28 кг, акумулятор: 2800 мАгод, час роботи 9 год
Відеоогляди
hohem iSteady Mobile Plusの電子ジンバルがやってきた!!開封編
14 листопада 2019542 перегляда
Hohem iSteady Mobile + 2022: New Features On Their Best-Selling Gimbal
30 липня 202222 806 переглядів
Hohem iSteady Mobile + is very STABLE and gives creative shots
28 липня 202214 410 переглядів
Hohem Isteady Mobile plus 3 axis gimbal! Best gimbal for vlogging and cinematic shorts
4 березня 2023303 перегляда
HOHEM iSteady Mobile Plus Gimbal for Smartphones Unboxing
8 березня 2022457 переглядів
Hohem Isteady Mobile plus | DJI Osmo mobile Killer! | Tamil Review
11 лютого 2023557 переглядів
Unboxing and review, Hohem isteady Mobile Plus Gimbal.
2 березня 2021304 перегляда
Larry's Great Gimbal Giveaway Day 1 Hohem iSteady Mobile Plus
29 січня 2024138 переглядів
GIMBAL MAMPU MILIK TAPI MANTAP BUAT PENGGUNA SMARTPHONE | HOHEM ISTEADY MOBILE PLUS
17 серпня 2020160 переглядів
Realme 6 Pro cinematic Hohem isteady mobile plus (A Painful Year 2020)
25 вересня 2020325 переглядів
Bhatkanti /भटकंती - Hohem iSteady Mobile Plus Gimbal Stabilizer - How to Balance? With अभिजीत कसबेकर
25 серпня 2021110 переглядів
Hohem iSteady Mobile Plus 3 Axis Gimbal | Unboxing | First Impression - Shoot like pro!
21 серпня 2020242 перегляда
Hohem iSteady Mobile Plus || Unboxing || Features ||
1 квітня 2021197 переглядів
Tech Review Hohem iSteady Mobile Plus iPhone Gimbal Stabilizer Test 2022.08.14
15 серпня 2022161 перегляд
BEST PHONE GIMBAL OF 2020 / HOHEM iSteady Mobile Plus TEST
15 квітня 2020161 перегляд
Affordable Smartphone Gimbal / Hohem iSteady Mobile Plus
9 жовтня 2019160 переглядів
6 Tips for Hohem iSteady Mobile Plus Bluetooth Connection
30 грудня 2019417 переглядів
Brook Lounge by westbrook: Hohem iSteady Mobile Plus Gimbal Review video
7 серпня 20211 094 перегляда
Smartphone Videograpy Beginner! Testing the Hohem iSteady Mobile Plus Gimbal with iPhone 6s+
11 жовтня 2019215 переглядів
Hohem iSteady Mobile Plusスマートフォン ジンバル 01Unboxing開封の儀と動作チェック(by Sleepingfish)
11 червня 2019395 переглядів
Як вибрати стедікам
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 450 zł
для смартфона, складаний, навантаження до 0.23 кг, швидкість реакції 120 °/сек, акумулятор: 2450 мАгод, час роботи 15 год, дротова, 390 г
від 423 zł
для смартфона, складаний, навантаження до 0.28 кг, акумулятор: 1300 мАгод, час роботи 15 год, 340 г
від 392 zł
для смартфона, телескопічний, складаний, навантаження до 0.2 кг, акумулятор: 1300 мАгод, час роботи 3.5 год, 300 г
від 461 zł
для смартфона, складаний, навантаження до 0.29 кг, швидкість реакції 120 °/сек, колесо управління, акумулятор: 2600 мАгод, час роботи 8 год, 383 г
від 343 zł
для смартфона, складаний, навантаження до 0.28 кг, акумулятор: 2000 мАгод, час роботи 8 год, 259 г
від 249 zł
для смартфона, телескопічний, складаний, навантаження до 0.23 кг, швидкість реакції 120 °/сек, акумулятор: 1000 мАгод, час роботи 6 год, 292 г
від 499 zł
для смартфона, навантаження до 0.26 кг, акумулятор: знімний, 4500 мАгод, час роботи 17 год, дротова, 380 г
від 357 zł
для смартфона, телескопічний, навантаження до 0.21 кг, акумулятор: час роботи 5 год, дротова, 428 г
від 356 zł
для смартфона, складаний, навантаження до 0.28 кг, акумулятор: 2000 мАгод, час роботи 20 год, 412 г
від 309 zł
для смартфона, телескопічний, складаний, навантаження до 0.2 кг, акумулятор: 1000 мАгод, час роботи 5.5 год, 249 г
від 219 zł
для смартфона, телескопічний, складаний, навантаження до 0.26 кг, акумулятор: 1300 мАгод, час роботи 10 год, 387 г