Стедікам Hohem iSteady XE Kit
Відео 16Фото 4 |
Hohem iSteady XE Kit Kitбазова |
|
Алгоритми стабілізації iSteady 7.0. Роз'єм 1/4" в рукояті для встановлення трипода або монопода. Магнітне підсвічування (10 рівнів яскравості, 3 температури світла, поворотний механізм на 180 °) в комплектації Kit.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hohem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hohem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hohem iSteady XE Kit
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HoHem Smartfon Gimbal iSteady XE Kit 3-osiowy stabilizator telefonu komórk | 399 zł |
Hohem Smartphone Gimbal iSteady XE Black | 499 zł |
Hohem Hohem iSteady XE Kit Black Black PHM-053 | 378 zł |
Gimbal / Stabilizator Hohem Isteady Xe Kit + Lampa Magnetyczna Led Do Tele | 439 zł |
Hohem isteady XE 3-osiowy stabilizator kardana smartfona ze światłem do iP | 429 zł |
Відеоогляди
Модификації Hohem iSteady XE Kit
Ціни на Hohem iSteady XE Kit |
---|---|---|---|---|
Hohem iSteady XE Kit | від 378 zł | 5 пропозицій | ||
Hohem iSteady XE | від 91 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →