Stabilizator obrazu Hohem iSteady XE Kit
Wideo 16Zdjęcia 4 |
Hohem iSteady XE Kit |
|
Algorytmy stabilizacji iSteady 7.0. Złącze 1/4" w uchwycie umożliwiające montaż statywu lub monopodu. Podświetlenie magnetyczne (10 poziomów jasności, 3 temperatury światła, mechanizm obrotu 180°) w zestawie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hohem 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hohem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hohem iSteady XE Kit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HoHem Smartfon Gimbal iSteady XE Kit 3-osiowy stabilizator telefonu komórk | 399 zł |
Hohem Hohem iSteady XE Kit Black Black PHM-053 | 378 zł |
Gimbal / Stabilizator Hohem Isteady Xe Kit + Lampa Magnetyczna Led Do Tele | 439 zł |
Hohem isteady XE 3-osiowy stabilizator kardana smartfona ze światłem do iP | 429 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →