Стедікам Hohem iSteady Q
Відео 15Фото 8 |
Hohem iSteady Q |
|
Порт зарядки USB-C. широкі і глибокі клешні для фіксації смартфона. Трипод-підставка. Функціональний мобільний додаток. Велика вантажопідйомність. Компактні розміри.
Можливість роботи стедікама під час зарядки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hohem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hohem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hohem iSteady Q
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gimbal ręczny HOHEM iSteady Q Czarny | 209 zł |
Gimbal ręczny HOHEM iSteady Q Czarny SB6666 | 209 zł |
Gimbal Hohem iSteady Q Biały | 230 zł |
Gimbal 3in1 Do Telefonu Smartfona Hohem Isteady Q | 209 zł |
Gimbal 3in1 Do Telefonu Smartfona Hohem Isteady Q Biały | 219 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →